agah5.jpg

Agah Can

Özel DENT10 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği' nin kurucusudur. 1971 yılında Kırklareli' nde doğmuştur. Kabataş Erkek Lisesi' nin ardından, Marmara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur. Agah Can, meslek pratiğini
21 yıldır aktif olarak sürdürmektedir. DENT10 bünyesinde diş hekimliği görevine ek olarak, polikliniğin idari yürütücülüğünü de üstlenmektedir.  
hande333.jpg

Hande Evren Cansoy

1973 yılında Bursa' da doğdu. Marmara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi  mezunu olan Hande Evren Cansoy, 18 yıldır aktif olarak diş hekimliği mesleğini sürdürmektedir. 2000-2008 yılları arasında Marmara Üniversitesi Vakfı Hastanesi Academic Hospital' da, sonrasında ise kendi muayenehanesinde mesleğini sürdürmüştür. Dent10 ekibine 2016 yılında katılmıştır.  
simge444.jpg

Simge Diren

1981 yılında  Lefkoşa, Kıbrıs' ta doğmuştur. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesi' nde tamamlayan Simge Diren daha sonra, yine aynı üniversitede Ortodonti Ana Bilim Dalında doktora eğitimini tamamlamıştır. Simge Diren DENT10 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği' nde Ortodonti bölümünün yürütücülüğünü üstlenmektedir.   
Ağız ve diş sağlığınız çok kıymetli. Ertelemeyin...