Diğer Estetik Diş Hekimliği

Uygulamaları

Estetik Diş Hekimliği pek çok uygulama ve tedavinin birlikte kullanıldığı bir alandır. Dişlerinizde size estetik gelmeyen, gülümsemenizi engelleyen tüm sorunlar birlikte gerçekleştireceğimiz bir tedavi planlaması ile kolaylıkla aşılabilir. Kliniğimizde sizlere güzel bir gülümseme kazandırmak için pek çok uygulamayı gerçekleştirmekteyiz. Sıklıkla uyguladığımız uygulamalar arasında;

Diş Eti Estetiği bulunmaktadır. Gummy Smile olarak da adlandırılan, gülünce ağız içinden dişlerle aynı oranda diş etlerinin de gözükmesi gülüş estetiğini etkiler. Bu sorun kolay bir cerrahi uygulama ile çözülebilir. Bazı durumlarda diş etlerinin cerrahi işlemsiz sadece bir botox uygulaması ile çok fazla görünmesi engelenebilir.  

İmplant uygulamalarıda eksik dişlerin yerine, çene kemiği içerisine yerleştirilerek doğal diş kökü görevi yapan elemanlardır. Geleneksel köprü ve protezler ile karşılaştırıldıklarında  implant uygulamaları çok daha iyi fonksiyon ve çok daha estetik bir görünüm sağlamaktadırlar.

 

Metalsiz kristal katkılı porselen kaplamalar, hastalarımızda estetik diş hekimliği uygulamaları kapsamında yine çok kullandığımız bir kaplama çeşididir. Işık geçirgen bu özel kaplamalar doğal diş yapısını hastalarımıza tekrar kazandırmaktadır. 

gummy3.jpg
gummy.jpg
Ağız ve diş sağlığınız çok kıymetli. Ertelemeyin...